Gépészmérnök - Gyártástechnológus

Easyhiring services kft. - Dévaványa
új ajánlat (03/05/2024)

munkaköri leírás

Feladatok:

- Gyártási technológia kidolgozása, normaidők megállapítása, felügyelete
- Rajzok frissítése, átdolgozása
- Darabjegyzékek összeállítása
- Gyártási dokumentációk, előírások készítése
- Gyártókészülékek tervezése (hegesztő összeállító-, és forgácsolókészülékek)
- Együttműködés a kapcsolódó területeken dolgozó kollégákkal (idegen nyelven is)
Elvárások:

Szakmai végzettség:
Gépészmérnöki / Gépész üzemmérnöki / Műszaki manager diploma
Nyelvtudás:
Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás
Tapasztalat:
Gyártástechnológiai tapasztalat gépgyártás vagy alkatrészgyártás területén
Számítógépes ismeretek:
MS Office felhasználó szintű ismeretek
CAD rendszer ismeret (elsősorban Siemens NX vagy Inventor)
Személyes készségek:
Önálló munkavégzés, fegyelmezettség, pontosság
Eredményorientáltság
Kiváló helyzetértékelés és problémamegoldó készség
Magabiztos fellépés és kommunikáció
Munkavégzés helye
Dévaványa,