Gépészmérnök - Gyártástechnológus

Work force kft. - Dévaványa
új ajánlat (03/05/2024)

munkaköri leírás

Szeretnél részese lenni egy modern, nemzetközi környezetben működő csapatnak, ahol lehetőséged lesz a gépgyártás és alkatrészgyártás területén dolgozni?
Keresünk Gépészmérnököt - Gyártástechnológust, aki rendelkezik releváns végzettséggel és tapasztalattal. Ha önállóan dolgozol, eredményorientált és kommunikatív, akkor ez a pozíció neked szól!
Kiemelkedő bérezés, határozatlan idejű munkaszerződés és útiköltség-támogatás vár rád egy modern és nemzetközi környezetben.
Jelentkezz most, és légy részese egy fiatalos és inspiráló munkahelynek!
Feladatok
- Gyártási technológia kidolgozása, normaidők megállapítása, felügyelete
- Rajzok frissítése, átdolgozása
- Darabjegyzékek összeállítása
- Gyártási dokumentációk, előírások készítése
- Gyártókészülékek tervezése (hegesztő összeállító-, és forgácsolókészülékek)
- Együttműködés a kapcsolódó területeken dolgozó kollégákkal (idegen nyelven is)
Egyéb információk
Munkaidő:
8:
00 - 17:
00 - ig
Helyszín:
Dévaványa