Gépészmérnök Gyakornok

Mind-diák szövetkezet - Veresegyház
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

A General Electric 21 éve zöldmezős beruházásként építette fel gyárát Veresegyházon, amely mára a GE Gas Power USA-n kívüli legnagyobb, stratégiai jelentőségű gyárává nőtte ki magát. Ebben a teljesen digitalizált üzemben állítják elő és újítják fel a GE ipari gázturbinák különleges ötvözetből készült alkatrészeit és végzik a gázturbinával működtetett kis és közepes erőművek összeszerelését, tesztelését, amelyek háztartások ezrei és ipari vállalatok számára is megbízható energiaellátást biztosítanak. Ismerjétek meg a gyár működését egy kicsit jobban ezen a rövid videón keresztül:
https:
//www.Youtube.Com/watch?v=61VoBxopQpU Feladatok:
Nemzetközi csapat tagjaként a GE Power üzletágában az új gázturbinás erőmű gyártásának támogatása
A gyártás során felmerült problémák megoldásában a gyártástámogató mérnök munkájának a segítése
A műszaki dokumentációs feladatok elvégzése
A gyártás és a beszerzés területén technológiai támogatás
A gyártási folyamatok fejlesztésében való részvétel
Elvárások:
Nappali tagozatos hallgatói jogviszony villamosmérnöki, energetikai mérnöki vagy gépészmérnöki szakon
Magabiztos MS Office használat
Munkaidő
Heti minimum 24 órában (3x8 óra) végezhető diákmunka
Amit kínálunk
Rugalmas időbeosztás
Értékes szakmai tapasztalat
Ingyenes céges buszjárat Veresegyházra
Szakmai gyakorlat leigazolása
Hosszú távú diákmunka
Bruttó 2400 Ft/óra diákbér
Előnyt jelent:
Középfokú angol nyelvtudás
Erőművekkel kapcsolatos tapasztalat
Gyártásban szerzett tapasztalat
Jelentkezés Amennyiben felkeltette érdeklődésed az alábbi pozíció, töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "
gombra!