Gépészmérnök Gyakornok

Mind-diák szövetkezet - Veresegyház
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Mind-Diák Szövetkezet
A GE Power részeként a GE Power Services különálló üzletága egy olyan globális operációs központot működtet Magyarországon, mely a világ több tájára nyújt komplex szolgáltatásokat többek között gázturbinákhoz kapcsolódó szerződések menedzselésében és a tartalékalkatrész-kereskedelem területén.
Gépészmérnök gyakornok
Feladatok
Nemzetközi csapat tagjaként a GE Power üzletágában az új gázturbinás erőművének gyártásának a támogatása
A gyártás során felmerült problémák megoldásában a gyártástámogató mérnök munkájának a segítése
A műszaki dokumentációs feladatok elvégzése
A gyártás és a beszerzés területén technológiai támogatás
A gyártási folyamatok fejlesztésében való részvétel
Elvárások
Nappali tagozatos hallgatói jogviszony villamosmérnöki, energetikai mérnöki vagy gépészmérnöki szakon
Magabiztos MS Office használat
Munkaidő
Heti minimum 24 órában (3x8 óra) végezhető diákmunka
Amit kínálunk
Rugalmas időbeosztás
Értékes szakmai tapasztalat
Ingyenes céges buszjárat Veresegyházra
Szakmai gyakorlat leigazolása
Hosszú távú diákmunka
Bruttó 2400 Ft/óra diákbér
Előnyök
Angol nyelv ismerete
Erőművekkel kapcsolatos tapasztalat
Gyártásban szerzett tapasztalat
Munkavégzés helye
Veresegyház