Gépész Projektmérnök

Indotek group - Budapest
új ajánlat (09/05/2024)

munkaköri leírás

A kivitelezések lebonyolítása során:
Részvétel a teljes
Projektben annak indulásától a zárásáigtervdokumentációk
Mennyiségi és minőségi ellenőrzése, észrevételezéseközreműködés a
Műszaki tartalom pontos meghatározásábanköltségvetések
Készítése és ellenőrzése, javaslattétel megtakarítási lehetőségek
Kihasználásáraaktív részvétel a fővállalkozók,
Vállalkozók, beszállítók pályáztatásában, anyagrendelések lebonyolítása,
Elszámolások készítésefolyamatos
Kapcsolattartás a kivitelező vállalkozókkal, szállítókkal, egyéb partnerekkeltervegyeztetés,
Eltérések esetén jelzés és beavatkozás,teljesítési
Igazolások előkészítésesaját projektek és
A műszaki tervdokumentációk naprakészen tartásaa projektvezetők
És a vevőkezelők munkájának segítéseátadási
Dokumentáció összeállításában való részvételközreműködés a
Pótmunkák elbírálásábana projektekkel
Kapcsolatos információáramoltatás az érintettek közöttprojektekkel
Kapcsolatos tárgyalásokon való részvételdokumentáció
Digitális rögzítéseTámogató,
Barátságos környezetet, ahol vezetőidhez bármikor fordulhatsz.Stabil
Cégnél dolgozhatsz, kiszámítható, törzsidős munkarendben h-cs.:
9-16 óra, p.:
9-15 óra.Színvonalas
Képzésekkel biztosítjuk a folyamatos szakmai fejlődésed, angol nyelvtanfolyam,
Excel tanfolyam, workshopok.A
Biztos alapok megszerzése után lehetőséget adunk a fejlődésedhez,
Előrelépésedhez.Lojalitás
Alapú egészségbiztosítási csomagot nyújtunk a munkavállalóink számára.Változatos
Ingatlanportfoliónknak köszönhetően széleskörű tapasztalatot szerezhetsz.Könnyen
Megközelíthető, modern irodaépületben dolgozhatsz, ingyenes parkolási
Lehetőséggel.Népszerű
És változatos céges programokon vehetsz részt sportnapok,
Kulturális programok jótékonysági rendezvények, családi napok.Céges
Autót biztosítunk, melyet magáncélra is használhatsz.Fontos
Számunkra dolgozóink egészsége, amit étkezési kedvezménnyel, ingyenes
Konditerem bérlettel és rendszeres gyümölcsnappal támogatunk. Felsőfokú épületgépész végzettséggel rendelkezelVan legalább 2
Éves gyakorlatod az építőiparbanMS Office
Programokat stabil felhasználói szinten használodB kategóriás
Gépjárművezetői engedéllyel rendelkezelInnovatív
Gondolkodás jellemez a projektek esetébenKiváló
Problémamegoldó vagy és jól tudsz önállóan és csapatban is dolgozniPrecízen,
Megbízhatóan, felelősségteljesen végzed a munkádat