Gépész Projektmérnök

Petrol acis kft. - Budaörs
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Árajánlatok készítése, egyeztetés az ajánlat kérővel, a tervezővel, a beszállítókkal és az alvállalkozókkal;
Projektek műszaki előkészítése, anyagrendelések indítása;
Kapcsolattartás a megbízókkal, alvállalkozókkal;
A projektben résztvevők átfogó koordinálása, folyamatos kapcsolattartás a helyszíni munkavégzés résztvevőivel építésvezetők, csoportvezetők;
A projekt előrehaladásának ellenőrzése és irányítása;
Projekt zárása, megvalósulási dokumentáció összeállítása;
Határidők betartásamunkakörhöz illeszkedő, piacképes bércsomag;
Céges gépjármű, laptop és magántelefon használat;
Határozatlan idejű munkavégzés.Felsőfokú mérnöki /elsősorban gépész/ végzettség, vagy ezzel megegyező releváns szakmai tapasztalat;
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek MS Office;
Precizitás, hatékony időmenedzsment;
Jó kommunikációs és problémamegoldó készség;
B kategóriás jogosítványés utazási hajlandóság"
E"
napló vezetésében jártasság;
AutoCad program ismerete;
Felelős műszaki vezetői jogosultságangol nyelv ismerete