Gépész Karbantartás Tervező

Borsodi sörgyár kft. - Bőcs
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Kapcsolatot tartasz a termelési üzemek munkatársaival és a gépész karbantartó csapatokkal, a termelési feladatok összehangolása érdekében;
Egyezteted és ütemezed anapi és heti karbantartási feladatokat és ellenőrződ az üzemi területeken;
Résztveszel a karbantartási riportok és tervek elkészítésében, valamint segíted és támogatod a karbantartó kollégák munkáját;
A karbantartási csapat részére összegyűjtöd a szükséges információkat és adatokat;
Ütemezed a munkautasításelvégzéséhez szükséges erőforrásokat;
Felméred és megtervezed a karbantartási munkákhoz a szükséges anyag és alkatrész igényeket, valamint résztveszel a beszerzési folyamatokban;
Fejleszted a karbantartási és tervezési munkákat a karbantartási szakértővel;
Biztosítod a karbantartási igényeket és munkamegrendeléseket az SAP rendszerében, a karbantartási és termelési terveknek megfelelően;
Résztveszel a hosszú távú karbantartási tervek kialakításában és munkák tervezésében.Tréningekkel, csapatépítőkkel és versenyekkel támogatjuk, hogy ne csak te, de TI lehessetek a legjobbak;
Alapbéreden felül bónuszt, cafetériát és egyéb juttatásokat kínálunk számodra;
Multinacionális vállalatként széleskörű karrierek és fejlődési lehetőségek várnak rád;
Vállalati rendezvényeinken átélheted vidám és szenvedélyes csapatunk hangulatát;
Olyan nagyszerű termékekkel dolgozhatsz, amelyek sohasem hiányozhatnak a legjobb baráti találkozókról!rendelkezel középfokú szakközépiskolai, technikusi gépész végzettséggel;
1-3 év tapasztalattal rendelkezel műszaki vagy karbantartási területen;
Kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel;
Munkádat precízen és megbízhatóan végzed;
Jól kommunikálsz angolulszóban és írásban;
Felhasználói szinten ismered a Microsoft Office Word és Excel programokat;
SAP ismeretekkel rendelkezel és ismerősek számodra SAP PM és MM modulok.AutoCAD vagy egyéb tervezői program ismerete;
Raktározási ismeret;
Beszerzési folyamat ismerete;
Rajzolvasás és gépkönyvek felépítésének ismerete.