Gépbeállító - Kecskemét

Trenkwalder kft - Kecskemét
új ajánlat (03/05/2024)

munkaköri leírás

Gyártósori berendezések beállítása és önálló kezelése,
Meghibásodás esetén javaslattétel a hiba elhárítására, kisebb hibák elhárításában való aktív részvétel,
Termékek előállítása a gyártási folyamatnak megfelelően a minőségi, mennyiségi célok figyelembe vételével,
Az átállások és hibaelhárítások, szerelési folyamatok optimalizálása,
A gép mellett munkát végzők felügyelete, a kisegítő munkát végzők betanítása.
Elvárások / Requirements
Középfokú végzettség,
Gépbeállításban és gépkezelésben szerzett tapasztalat,
Pontos, precíz, megbízható munkavégzés,
3 műszakos munkarend vállalása (hétfőtől-péntekig).
Amit nyújtunk / Benefits
Elérhető juttatási csomag Bruttó 650.000-700.000 Ft
Cafeteria juttatás, havi és negyedéves bónuszok.
Kellemes, modern, tiszta munkakörnyezet, egy új építésű gyárépületben,
Új géppark, modern technológia,
Stabil vállalati háttér, hosszútávú foglalkoztatás egy "
Válságálló"
iparágban.
Ingyenes buszjáratok indulnak a következő településekről:
Nagykőrös;
Tiszaalpár - Lakitelek - Nyárlőrinc;
Tiszakécske - Szentkirály;
Csengőd - Izsák - Akasztó - Kecskemét/Auchan áruház megálló