Gépkezelő - Élelmiszeripar

Trenkwalder magyarország - Kecskemét
új ajánlat (03/05/2024)

munkaköri leírás

Gépkezelő - élelmiszeripar
Leírás
Ha nem szeretnél a leállások miatt aggódni, akkor jelentkezz!
Tapasztalattal rendelkező gépkezelő kollégákat keresünk kecskeméti, élelmiszeripari partnerünk megbízásából!
Feladatok
Termelőgépek működtetése, hatékony üzemeltetése
Átálláskor a gépbeállítók munkájának támogatása
Esetleges kisebb hibák elhárítása
Gépek kezelésének teljes körű elsajátítása
Elvárások
Gépkezelő pozícióban szerzett tapasztalat (Leginkább PLC programozású gépeken)
Műszaki beállítottság
Pontos, precíz munkavégzés
3 műszakos munkarend vállalása
Pék végzettséggel rendelkező pályakezdők jelentkezését is várjuk
Középfokú végzettség előny
Amit kínálunk
Nettó 330 ezer Ft, vagy afeletti kereseti lehetőség
Cafetéria, havi és negyedéves bónusz juttatások
Teljesen bejelentett munkaviszony
Útiköltség térítés vagy ingyenes buszjáratok indulnak a következő településekről:
Cegléd-Nagykőrös-Katonatelep;
Tiszaalpár - Lakitelek - Nyárlőrinc;
Tiszakécske - Csengőd -Izsák - Akasztó - Kecskemét
Munkavégzés helye
Kecskemét