Gépbeállító - Forgácsolás Területen

Schaeffler savaria kft. - Szombathely
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

Beállítja, paraméterezi és működteti a CNC gépeket a munkautasításoknak megfelelően az előírt mennyiségben és termelési időbenMeghatározza a megmunkálási sorrendet, vagy gyártási sorrendet, összeállítja és elkészíti az eszközöket és szerszámokatElőkészíti, elkészíti és beszereli az eszközöket és/vagy rögzítőket, beviszi az adatokat és szimulálja a gyártási folyamatotKezeli a munkával kapcsolatos gyártási programot, ellenőrzi az eredményeket és elvégzi a korrekciót szükség eseténIrányítja és dokumentálja a munkafolyamatot, problémákat, gépidőt, használt anyagokat és felügyeli a kisegítőszemélyzetetKisebb karbantartási munkákat végez, vagy együttműködik a karbantartással a meghibásodások beazonosításában és megoldásábanStabil, hosszútávú munkalehetőségÖnkéntes túlóra vállalásának lehetőségeIngyenes buszjáratok Szombathely, Körmend, Jánosháza, Vasvár, Celldömölk, Bérbaltavár, Csepreg, Ikervár, KőszegtelepülésekrőlBejárási támogatás 30 Ft/kmHavi termelési prémiumKiemelt műszakpótlékCafeteria juttatás nettó 450. 000 Ft/évNegyedéves bónuszNyári- és karácsonyi jutalomNyereségrészesedési bónuszEgyedi munkavállalói kedvezmények és juttatásokIngyenes egészségügyi szolgáltatásokIngyenes nyári tábor a munkavállalók gyermekeinekGépi forgácsoló, NC, CNC forgácsoló végzettségLegalább 3 év forgácsolásban szerzett szakmai tapasztalatFelhasználói szintű számítógép-kezelői ismeretek, SAP használata előnyt jelentTöbbműszakos munkarend vállalásaPontos és önálló munkavégzési képesség