Cnc Gépbeállító

Trenkwalder magyarország - Szigetvári Járás
új ajánlat (01/05/2024)

munkaköri leírás

CNC gépbeállító
Leírás
Szigetvári fémmegmunkálással és alkatrészgyártással foglalkozó partnercégünk részére keresünk munkavállalókat CNC gépbeállító pozíció betöltésére.
Feladatok
Gyártott terméktípusok közötti átállások zavartalan, gyors elvégzése előirt időn belül
Megmunkálóközpontok és/vagy eszterga beállítása
Technológus által elkészített program elindítása, szükséges korrekciók elvégzése a mérési jegyzőkönyv alapján
Szerszámcserék, szerszám korrekciók elvégzése
Elvárások
Min. 7 év szakirányú tapasztalat CNC forgácsolás területen
Siemens vagy Fanuc programnyelv ismerete
3 műszak vállalása
Megbízható, precíz munkavégzés
Amit kínálunk
Versenyképes jövedelem
Béren kívüli juttatások
Jutalom, év végi bónusz
Munkába járási támogatás, ingyenes céges buszjárat
Céges rendezvények
Lakhatási támogatás
Munkavégzés helye
Szigetvár