Garancia Specialista

Kite zrt. - Nádudvar
új ajánlat (13/05/2024)

munkaköri leírás

Vezető gépgyártókkal való garanciális/jótállásos/méltányossági igények kezelése:
Felmerült ügyek lektorálása, ellenőrzése, elszámolásaGyártói kérések nyomon követése, kezelése;
Gyártói termékfejlesztő programok kezelése:
Cégen belül nyomon követése, menedzseléseGyártóval elszámolásaSzükséges alkatrészekkel kapcsolatos ügyintézés és mozgásának kontrolljaBelső auditok:
ElőkészítéseElvégzéseElemzéseFix havi alapbérre.Alapbéren felüli, elérhető extra jövedelemre.Béren kívüli juttatásokra SZÉP-kártya, egészségbiztosítás.A munkavégzésedhez szükséges eszközök biztosítására.Tapasztalt kollégáink segítségére a betanulás és a mindennapi munkád során.Stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőségre és karrierlehetőségre.Hosszútávú munkalehetőségre.Céges buszjárattal való munkábajárásra Debrecenből, Hajdúszoboszlóról és Püspökladányból vagy az említett településeken kívül eső lakhely esetében munkába járás támogatására.Legalább középfokú végzettséget szereztél.Erős műszaki érzékkel rendelkezel.Írásban az angol nyelvet magabiztosan használod.Munkavégzésedre jellemző a rendszer- és folyamatszemlélet.Számítógépes ismereteid legalább felhasználói szintűek.Önállóan és felelősségteljesen tudod végezni feladataid.Befejezett, vagy folyamatban lévő felsőfokú műszaki végzettség.Angol nyelv magabiztos használata szóban.Műszaki területen szerzett szakmai tapasztalat.'B' kategóriás jogosítvány és vezetési rutin.