Garancia Specialista

Kite zrt - Nádudvar
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

A KITE Zrt. Műszaki Szolgáltatási Igazgatósága pályázatot hirdet
Garancia specialista
Munkakör betöltésére
Nádudvaron található Központjába
Társaságunk több évtizedes múltra tekint vissza, megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást
Mire számíthatsz nálunk?
Fix havi alapbérre.
Alapbéren felüli, elérhető extra jövedelemre.
Béren kívüli juttatásokra (SZÉP-kártya, egészségbiztosítás).
A munkavégzésedhez szükséges eszközök biztosítására.
Tapasztalt kollégáink segítségére a betanulás és a mindennapi munkád során.
Stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőségre és karrierlehetőségre.
Hosszútávú munkalehetőségre.
Céges buszjárattal való munkábajárásra Debrecenből, Hajdúszoboszlóról és Püspökladányból vagy az említett településeken kívül eső lakhely esetében munkába járás támogatására.
A feladataid az alábbiak lennének:
Vezető gépgyártókkal való garanciális/jótállásos/méltányossági igények kezelése:
Felmerült ügyek lektorálása, ellenőrzése, elszámolása
Gyártói kérések nyomon követése, kezelése;
Gyártói termékfejlesztő programok kezelése:
Cégen belül nyomon követése, menedzselése
Gyártóval elszámolása
Szükséges alkatrészekkel kapcsolatos ügyintézés és mozgásának kontrollja
Belső auditok:
Előkészítése
Elvégzése
Elemzése
Mindenképpen add be a jelentkezésed, ha az alábbiak igazak Rád:
Legalább középfokú végzettséget szereztél.
Erős műszaki érzékkel rendelkezel.
Írásban az angol nyelvet magabiztosan használod.
Munkavégzésedre jellemző a rendszer- és folyamatszemlélet.
Számítógépes ismereteid legalább felhasználói szintűek.
Önállóan és felelősségteljesen tudod végezni feladataid.
A fentieken kívül egymástól függetlenül előnyt jelentenek még az alábbiak:
Befejezett, vagy folyamatban lévő felsőfokú műszaki végzettség.
Angol nyelv magabiztos használata szóban.
Műszaki területen szerzett szakmai tapasztalat.
'B' kategóriás jogosítvány és vezetési rutin.