Fuvarszervező

Szerviz-trans kft. - Budapest
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

A SZERVIZ-TRANS Kft. gyakorlattal rendelkező fuvarszervezőt keres Budapesten és az agglomerációban közlekedő teherautóinak irányításához. Cégünk terítő-gyűjtő fuvarozás keretein belül konténereket szállít városszerte.Feladatok:
Fuvarfeladatok kiosztása és a legoptimálisabb útvonal megszervezése20-25 fő sofőrrel való kapcsolattartás és szállítási feladatainak koordinációjaNapi kapcsolattartás a tehergépjármű vezetőkkel és a megbízókkalSzükség esetén egyeztetés a műhellyel, szervizzel, irodai kollégákkalA munkához tartozó adminisztrációs feladatok ellátása a vállalatirányítási rendszer keretein belülFontos tudnod, hogy:
A munkában kiemelt szerepet kap a telefonos kapcsolattartás, ezért olyan Kollégát keresünk, aki nem idegenkedik a munkavégzés ezen formájától.Munkaidő:
9:
00-17:
00Versenyképes jövedelemStabil hátterű, folyamatosan fejlődő cég, jó hangulatú csapatHosszútávú munkalehetőség, kiszámítható jövő.Modern, kényelmes iroda, tömegközlekedéssel is jól megközelíthető, frekventált helyenA pozíció betöltéséhez nem szükséges angol nyelvtudásJó kommunikációs készség szóban és írásban egyarántJó szervező- és problémamegoldó készségNagyfokú precizitásÖnálló és csapatban való munkavégzésre való képességTapasztalat fuvarszervezés és/vagy telefonos szolgáltatás értékesítés terénHíváskezelési gyakorlat, telefonos szolgáltatás értékesítési tapasztalat előnyt jelentBudapest és az agglomeráció városismerete, jó tájékozódás