Fuvarszervező Diszpécser Földmunkát, Útépítést Végző Mélyépítő Cég

Nemesgép 2000 zrt - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Komplex földmunkák földmunka gépek, tehergépjárművek napi munkavégzésének összehangolása, logisztikai feladatokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátásaÖmlesztett, szóródó anyagok fuvarszervezése és adminisztrációjaKapcsolattartás a meglévő ügyfelekkelÁrajánlatok és kalkulációk előkészítéseFolyamatos kapcsolattartás a sofőrökkel, gépkezelőkkel, építésvezető munkatársakkal a napi munkafeladatok teljesítése érdekébenA napi munkavégzés ellenőrzéseFuvarszervezéshez kapcsolódó dokumentáció behajtási engedélyek, útvonal engedélyek precíz elkészítése és adminisztrálása,Gépkocsivezetők pihenő idejének ellenőrzéseSzóródó anyagok beépíthetőségi, anyag lelőhelyek, bányák, hulladéklerakó helyek ismerete, valamint földmunkagépek típusainak és képességeinek ismerete3-5 éves szakmai tapasztalat KIFEJEZETTEN MÉLYÉPÍTŐ, FÖLDMUNKÁT, ÚTÉPÍTÉST VÉGZŐ CÉGNÉLKiszámítható munkaidő, bejelentett állás kiemelkedő bérezéssel,Stabil vállalati háttérJó hangulatú csapat, modern iroda és családias légkörHosszú távú munkalehetőségMunkavégzés ideje:
07.00-17.00 óráigMunkavégzés helye:
Budapest, III. kerület, saját parkolóval rendelkezünk tömegközlekedéssel, saját gépkocsival, biciklivel vagy motorralMinimum középfokú végzettségMS Office Excel, Word magabiztos használataÉrtékesítési és üzleti szemléletProblémamegoldó és szervezőkészség, terhelhetőségHatározottság és agilitásA tevékenységhez kapcsolódó jogszabályok ismerete és alkalmazásaOlyan jelentkezőket keresünk, akik NEM CSAK FUVARSZERVEZŐKÉNT vagy DISZPÉCSERKÉNT dolgoztak, hanem kifejezetten olyan cégnél szereztek tapasztalatot, amilyen tevékenységgel cégünk foglalkozik, tehát földmunkával, épületbontással, útépítéssel, térburkolat készítéssel, ömlesztett anyagok szállításával zúzottkő, kavics, homok lelőhelye, bontási hulladékok lerakóhelyeivel kapcsolatos ismeretei is vannak, valamint fontos, hogy a földmunkát végző munkagépek által végezhető tevékenységekkel is tisztában legyen.