Fuvarszervező

Homan transport kft. - Dunaharaszti
új ajánlat (11/05/2024)

munkaköri leírás

Milyen feladatok várnak rád?Közúti szállítások megszervezése belföld és nemzetközi egyarántMenetrendszerinti járatok indításaOptimális jármű kihasználás eléréseGépjárművek zavartalan menetének biztosítása, nyomon követéseFuvarfeladatok közben felmerülő problémák gyors és hatékony megoldásaMentesítés szervezésében való részvételÉrkezések, indulások, késések monitorozása, járatok összehangolásaGépjárművezetők folyamatos felügyelete, koordinálása, kapcsolattartásUtasokkal való kapcsolattartásKapcsolattartás társosztályokkal ügyfélszolgálat, CEOFeladatkörhöz tartozó adminisztrációk pontos vezetéseAmit kínálunk a munkádért cserébe:
Fiatalos, jófej csapatSikeres, összetartó, dinamikus csapatmunkaKutyabarát irodaIngyenes parkolásIdőszakos csapatépítő programok, rendezvényekFejlődési lehetőség, havi ingyenes szakmai tréningekExkluzív környezet, high tech eszközökkel felszerelt irodaWork-life balance, rugalmas munkaidő350.000Ft nettó havi jövedelem3/3-as munkavégzési rend 8:
00-18:
00 3 nap / 3 szabadnapFontos számunkra, hogy rendelkezz az alábbiakkal:
Jó kommunikáció készség szóban és írásban egyarántProblémamegoldó, döntéshozatali képességHatározott fellépés, proaktív és motivált személyiségMagas fokú stressztűrő képesség, rendszerszemléletÜgyfél orientáció, vállalatorientált szemléletMegbízható, felelősségteljes, precíz munkavégzésÖnálló, proaktív és logikus gondolkodásCsapatjátékos attitűdKözép szintű számítástechnikai ismeretekHétvégi munkavégzési hajlamMinimum 2 év fuvarszervezésben szerzett releváns tapasztalat közúti áru- és/vagy személyszállításElőny, de nem feltétel:
Felsőfokú végzettségLogisztikai szakmai képzettségKisbuszos személyszállításban szerzett tapasztalatAngol/német nyelvtudás