Fuvarszervező Logisztikus

Bohács barkács bt. - Százhalombatta
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Külföldi és belföldi közúti fuvarok szervezésefuvarok optimalizálása a hatékonyság és költségek minimalizálása érdekébenszállítási dokumentumok kezelése és adminisztrációjakapcsolattartás belföldi és külföldifuvarozó cégekkel, szükség esetén a problémák kezelésea fuvarozási folyamatok nyomon követése és a szükséges nyilvántartások vezetésealkalmazotti foglalkoztatásstabil vállalati háttérmodern iroda, fiatalos munkahelyi légkörhosszú távú munkalehetőségcéges laptop és mobiltelefonmunkavégzés heti 40 óra / H-P/megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjukminimum középfokú iskolai végzettséglegalább 1-3 éves szakmai tapasztalat fuvarszervező munkakörbenaktív, tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvű kommunikációs képesség szóban és írásbanjó szervezőkészségpontos, precíz munkavégzésSzázhalombatta közeli lakhely előny