Futár

Parcel port kft. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Fiatalos, lendületes csapatunkba futárt keresünk Bp. XXII. kerületi telephelyi indulással, Budaörsi, Biatorbágyi, Etyek, Törökbálinti kertes házas övezetébe munkavégzésre, klasszikus futár munka délelőtt csomagok kézbesítése a címzettek részére, délután csomagok felvétele szerződött partnereinktől 3-6 partnertől. A délutáni lepakolás 14:
30 kezdődik. Akár azonnali kezdéssel. Határozatlan idejű munka szerződésHosszú távú munka lehetőségMagas alap fizetés, teljesítmény arányos bónusz rendszer 20.000-140.000.-forint közöttCsaládias légkörCéges mobil telefon korlátlan használatraÉvszaknak megfelelő munkaruha Modern, karbantartott gépjármű parkGyorsaság, precizitás, megbízhatóság, pontosságB kategóriás jogosítványMagára és munkájára igényes hozzáállás, jó megjelenésÖnálló munkavégzésErkölcsi bizonyítványKözépfokú végzettségTerhelhetőségHasonló munkakörben szerzett tapasztalat .3.5-T. haszongépjármű vezetésben szerzett rutin

Jelentkezzen most a következőre:
Futár