Futár

Tér és trans kft. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Futárt keresünk, fiatalos csapatunkba. Csomagkézbesíző futár munkakörbe. 22.Kerület Diósd, Érd területekre ! Munkakezdés reggelente 5ó45-kor BP. 1225.Budatétény Bányalég utca 47-59. Cégünk a GLS alvállalkozójaként több mint 20 éve van jelen a csomagszállítási piacon. Szabad hétvégék, és stabil fizetés vár !Csomagok kézbesítése, felvétele. Mindezt a GLS alvállalkozójának munkakörében, optimális hatékonysággal. Szeretsz vezetni ? Tudsz is ? Szereted a napi munkádat önállóan beosztani, de ugyanakkor csapatban is dolgozni ? Ehhez legalább B kategóriás jogosítvánnyal kell rendelkezned. Tiszta erkölcsi bizonyítvány. Magasfokú stressztűrő képesség. Felelősségteljes viselkedés autóval, csomaggal ügyféllel, és kollégákkal egyaránt ! Csomagszállításban tapasztalat előny de nem feltétel !Családias légkör. Hosszú távú munkalehetőség. Céges telefon használat. Időszaknak megfelelő munkaruhát. Segítőkész munkatársakat, vezetőséget. Jó állapotban lévőautókat ! Határozatlan idejű munkaszerződés, 8 órás bejelentés.

Jelentkezzen most a következőre:
Futár