Folyamatmérnök

Weiss hungaria kft. - Győr
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Munkautasítások készítése és aktualizálása, valamint esetleges fordítása és adaptálása a helyi viszonyokraA gépek és gyártóeszközök állapotának folyamatos ellenőrzése, karbantartási tervek készítése és végrehajtatásaGyártási selejtek mennyiségének csökkentése, intézkedési tervek készítéseIdőfelmérések elvégzése, rendszeradatok, kalkulált adatok összevetése a valós gyártási időkkelJobbító javaslatok kidolgozása, produktivitás és minőség folyamatos javítása és fejlesztéseAktív részvétel az áttelepítési és új projektek beindításában és lebonyolításábanAktív részvétel a minőségügyi reklamációk kezelésében, kivizsgálásában, javaslatok, intézkedések a reklamációk elkerüléséreGyártóeszközök eseti tervezése és legyártatásaEgyüttműködés az alvállalkozókkalBeruházási tervek készítéseFolyamatosan fejlődő műanyagipari gyártó cégünk munkatársakat keresfelsőfokú műszaki végzettségaktív középfokú német és/vagy angol nyelvtudás szóban és írásban többéves, gépi és/vagy gépi összeszerelés területen szerzett mérnöki munkatapasztalat önálló, megbízható munkavégzésproblémamegoldó képességkreativitás és rugalmasságfelsőfokú műanyagipari végzettségREFA és/vagy MTM alapismeretektamponnyomási tapasztalatokLean Manufacturing alapismeretek