Előszériás Folyamatmérnök

Randstad hungary kft. - Túrkeve
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Partnerünk a világ egyik leggyorsabb ütemben növekvő járműipari beszállítóinak egyike, amely rendszerszintű megoldásokat biztosít partnereinek. Jelenleg előszériás folyamatmérnök pozícióba keressük legújabb kollégájukat.
Projekt kezdeti fázisában támogatás nyújtása
Előszériák gyártásának segítése
Veszteségek azonosítása és korrekciója
Hatékonyabb gyártási folyamat kialakítása
Új gyártósorok termelékenységének javítása
Akciótervek kidolgozása és nyomon követése
Önálló és csapatmunkában történő dokumentumkészítés
Osztályok közötti hatékony kommunikáció és együttműködés biztosítása
Elvárások / Requirements
Felsőfokú műszaki végzettség (Pályakezdők jelentkezését is várjuk, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent)
Angol kommunikáció képes nyelvtudás
Proaktív, nyitott személyiség
Jó szervező és problémamegoldó készség
Csapatjátékos aki egyaránt képes önálló munkavégzésre
Amit nyújtunk / Benefits
Komplett juttatási csomag
Lakhatási támogatás
Jelenléti és éves bónusz
Rugalmas munkaidő törzsidővel
Home office lehetőség (heti 1 nap)
Előrelépési lehetőség
Szakmai képzések, mentorálás, tréningek, belső nyelvtanfolyamok