Folyamat Minőségbiztosítási Csoportvezető

Whc személyzeti tanácsadó kft. - Debrecen
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Pozíció leírása:
A folyamatminőség-ellenőrzéshez szükséges különböző ellenőrzési folyamatrendszerek megvalósítása, az operatív visszajelzések biztosítása, gyártósor folyamatminőség biztosítása, a központ és a bázis által kijelölt ideiglenes feladatok elvégzése.
A helyszíni minőségi kockázatok és veszélyek azonosítása, a minőségi problémák nyomon követése és javítása, a zárt ciklusok irányítása, valamint a főbb problémákhoz, vevői panaszokhoz és biztonsághoz kapcsolódó javító intézkedések végrehajtásának nyomon követése.
Termeléssel kapcsolatos különböző eljárások és dokumentumok beiktatása.
A munkatársak fejlesztése a modulon belül. Feladati az alkalmazottak készségeinek bővítése, teljesítményük értékelése, fegyelmi ügyeik kezelése, munka irányítása, valamint a személyzet elhelyezése és tartalékolása.
A mérnöki műszaki ismeretek és a minőségellenőrzési technológia szakszerű alkalmazása, a helyszíni problémák elemzése, a problémák elhárítása, valamint a digitalizáció és az MI használatának előmozdítása a minőségirányításban.
A folyamatok és rendszerek optimalizálása a minőségi kockázatkezelés kapcsán, hatékony végrehajtásuk biztosítása. A minőségirányítás kvalitásának és hatékonyságának javítása, valamint a költségek csökkentése.
Kulcsproblémák, visszatérő problémák, rendszerproblémák feltárása, zárt-körű menedzsment rendszer problémáinak kezelése és minőségjavító projektek létrehozása, végrehajtása.
Ügyfélaudit, belső és közös auditok szervezése.
KPI nyomon követesé és elérése.
Mérnökök munkafolyamatainak és fejlődési lehetőségeiknek az irányítása.
Amit kínálunk:
Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
Szakmai fejlődési lehetőségek;
Modern munkakörnyezet;
Stabilitás, hosszú távú karrierlehetőség.
Elvárások:
BSC, vagy magasabb szintű végzettség. Minőségirányítási vagy releváns mérnöki szakirány.
Ipari tapasztalat, minőségirányítás és a minőségügyi eszközök alkalmazásának magas szintű ismerete.
Kiváló kommunikációs és kifejezőkészség, jártas a számítógépes irodai műveletekben, képes az olyan irodai szoftverek használatára, mint az Excel, PPT és Outlook. Jártas a minőségügyi eszközök alkalmazásában. (pl.:
Minitab)
Több mint 3 éves munkatapasztalat a minőségirányítás területén, csapatvezetésben szerzett tapasztalat.
Az angol és a magyar nyelvek használata, mint szakmai nyelv.
Debreceni munkavégzés vállalása.