Production Segment Leader (Metal Stamping)

Randstad hungary kft. - Nyíregyháza
új ajánlat (05/07/2024)

munkaköri leírás

Partnerünk egy nagy múltú, német multinacionális autóipar gyártó cég, amely préselt fém alkatrészek gyártására specializálódott. Zöldmezős beruházásként jelenleg is épülő nyíregyházi telephelyükön magas szinten automatizált présgépekkel gyártanak. A préselési területre keresik leendő team leader kollégájukat, aki egy 8-10 fős technikusi csapatot vezetne.
A préselési terület csoportvezetőjeként feladatod lesz a beérkező gépek telepítésének koordinálása, később a gyártási folyamat zökkenőmentességének biztosítása és a beosztott technikus kollégák koordinálása. Így feladatod lesz a:
Présgépek és a gyártósor hatékony működésének biztosítása a gyártási terv teljesítése mellett
Új kollégák betanításában, képzésében való részvétel
Munkautasítások, folyamatleírások létrehozása
Karbantartási osztállyal való együttműködés a karbantartási szabványok bevezetésében és a karbantartási terv megvalósításában a préselési területen
Csapat munkájának koordinálása, szakmai iránymutatás
Távollétek, jelenlét tervezése és egyeztetése (szabadságok, túlóra stb.)
Szerszám beállítási lapok kitöltésének, a beállított paramétereknek az ellenőrzése
Technikus kollégák támogatása az LSS információs rendszer és az anyagkészlet ellenőrzésének fenntartásában
Biztonsági fejlesztési tevékenységek vezetése, a felmerülő problémák, balesetek kivizsgálása, majd az ezekre hozott javító intézkedések bevezetése
Biztosítása annak, hogy minden csapattag ismerje és betartsa a sorra vonatkozó munkautasításokat, EHS, karbantartási és minőségbiztosítási előírásokat
Elvárások / Requirements
Az ideális jelölt rendelkezik:
Felsőfokú műszaki végzettséggel
Releváns autóipari tapasztalattal
Préselési területen szerzett ismeretekkel
Kommunikációképes angol nyelvtudással
Jó kommunikációs és szervező készséggel
Gyakorlatias, problémamegoldó szemlélettel
Előny:
Hidraulikai, pneumatikai ismeretek
PLC ismeretek
Vezetői tapasztalat

Amit nyújtunk / Benefits
Amit a partnerünk kínál:
Releváns tapasztalattal arányos alapbér
Cafeteria
Év végi bónusz
Nemzetközi projektekben és kiküldetésekben való részvétel
Németországi tapasztalatszerzési lehetőség
Egy most induló gyár indításában való részvétel lehetősége
Nagyfokú szakmai szabadság