Festő

Humancentrum - Veresegyház
új ajánlat (13/05/2024)

munkaköri leírás

Humán Centrum Kft.
Festő
Leírás
2001-ben átadott digitalizált veresegyházi telephelyén a GE közel 1400 főt foglalkoztat és az alábbi tevékenységeket végzi:
ipari gázturbinák összeszerelése, égéstér- és turbinaállórész-alkatrészek gyártása, ipari gázturbina-alkatrészek felújítása, gáz-motoros konténer összeszerelése, tartalékalkatrész-kereskedelem a világ majd minden országában.
Feladatok
Gázerőművek fényezése, erőmű festése
Különböző méretű csövek, gázerőművek design fényezése
Elvárások
Gépi megmunkáló végzettség, ipari szakmunkás bizonyítvány
Amit kínálunk
Alapbér + cafeteria a belépés napjától + műszakpótlék:
délutáni 30%, éjszakai 50% + túlórapótlék:
hétközi 50%, hétvégi 100%
Hosszú távú munkalehetőség
Kedvezményes melegétkezés
Egészség-, élet-, és balesetbiztosítás
Ingyenes céges buszjárat (Budapest - Pest megye - Heves megye) vagy utazási költségtérítés
Túlóra kifizetése tárgyhavi bérrel történik
Ajánlási bónusz
Munkavégzés helye
Veresegyház

Jelentkezzen most a következőre:
Festő