Festő

Humán centrum kft. - Veresegyház
új ajánlat (13/05/2024)

munkaköri leírás

2001-ben átadott digitalizált veresegyházi telephelyén a GE közel 1400 főt foglalkoztat és az alábbi tevékenységeket végzi:
ipari gázturbinák összeszerelése, égéstér- és turbinaállórész-alkatrészek gyártása, ipari gázturbina-alkatrészek felújítása, gáz-motoros konténer összeszerelése, tartalékalkatrész-kereskedelem a világ majd minden országában.
Feladatok:
Gázerőművek fényezése, erőmű festése
Különböző méretű csövek, gázerőművek design fényezése
Elvárások:
Autófényező, ipari festő vagy szobafestő végzettség
1-2 év releváns tapasztalat
Munkaidő
2-3 műszakos munkarend
Amit kínálunk
Alapbér + cafeteria a belépés napjától + műszakpótlék:
délutáni 30%, éjszakai 50% + túlórapótlék:
hétközi 50%, hétvégi 100%
Hosszú távú munkalehetőség
Kedvezményes melegétkezés
Egészség-, élet-, és balesetbiztosítás
Ingyenes céges buszjárat (Budapest - Pest megye - Heves megye) vagy utazási költségtérítés
Túlóra kifizetése tárgyhavi bérrel történik
Ajánlási bónusz
Jelentkezés Kérjük, hogy szíveskedjen kitölteni a lenti űrlapot és kattintson a "
gombra! Ha már regisztrált az oldalon, kérjük, hogy jelentkezzen be és ellenőrizze, hogy a megadott adatai és a feltöltött önéletrajza aktuális-e. Ha kérdése lenne, keressen minket bizalommal a lenti email címen!

Jelentkezzen most a következőre:
Festő