Felszolgáló

Gozsdu gasztronómia kft. - Budapest
új ajánlat (26/06/2024)

munkaköri leírás

Gyere és csatlakozz újonnan nyitó éttermünk csapatába, hogy együtt váltsunk valóra egy közös álmot! Hogy minden elképzelést túlszárnyalhassunk, a nyitó csapat tréningje a Spílerben zajlik majd, ahol megtanítunk mindent, Neked csak a szorgalmadra és kitartásodra lesz szükséged!Szeretsz és tudsz is csapatban dolgozni, és nem kapsz sokkot az önálló feladatokelvégzésétől sem? Egy megbízható munkahelyre vágysz, ahol hosszútávra tudsztervezni? Akkor magas a sansz-faktor, hogy nálunk a helyed!Amire tőlünk biztosan számíthatsz:
Kiegyenlített óraszám télen és nyáron;
Túlóra kifizetés;
Rugalmas beosztás;
Megbecsült jövedelem. Overtip és prémium. Akár 2500-3500 Forint/óra;
Jófej, fiatalos csapat;
Biztos háttér;
Fejlődési lehetőség magasabb pozícióba;
Folyamatos szakmai tréningek;
Kiváló munkafeltételek:
személyzeti étkezés, akár naponta 2-szer, illetve;
Hosszú műszak esetén 1,5-2 óra pihenő szünet biztosított;
Kedvezményes edzési lehetőség;
Kedvezmény éttermeinkben.Téged keresünk:
Ha érdekel a vendéglátás, nem baj, ha nincs tapasztalatod,mert mindenre megtanítunk;
Ha szereted a pörgést, nem ijedsz meg a stressz helyzetektől és tudsz önállóan dolgozni;
Ha ismered az alap koktélokat és nyitott vagy a gasztronómiára;
Ha őszinte, megbízható, ugyanakkor vidám és nyitott személyiséged van;
Ha fontos, hogy profin végezd a munkád és közben jól is érezd magad;
If you can hold a conversation in English.Külföldön szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel.

Jelentkezzen most a következőre:
Felszolgáló