Felszolgáló

Gulliver kft. - Budapest
új ajánlat (28/06/2024)

munkaköri leírás

Színvonalas, forgalmas kispesti étterembe keresünk felszolgáló munkatársat állandó, folyamatos munkára. Éttermünk kívülről úgy néz ki, mint egy családi ház, de ha bejössz eláll a szavad a csodálkozástól:
Budapest egyik legszebb éttermét látod majd magad előtt!Fontos, hogy nem éjszakázunk, nem tartunk rendezvényeket, 23 órakor zárunk.És hetente maximum négy napot dolgozunk.Feladatod az étterembe érkező vendégek fogadása, a kiválasztott ételek, italok felszolgálása, értékesítése, a mindenhol szokásos adminisztráció, valamint a munkaterületünk rendben tartása.Külvárosi étterem vagyunk, nem a turisták jelentik a forgalmat, és ha nem fogadhatunk vendégeket, akkor kiszállítjuk a megrendelt ételeket.A fizetéssel elégedettek a dolgozóink, ennek részleteit személyesen beszéljük meg.Legyen végzettséged, tapasztalatod és rátermettséged! Családias légkörben dolgozunk, befogadó csapat vagyunk!Az álláshoz tartozó elvárások:
Szakirányú végzettség és/vagy tapasztalatönálló munkavégzésápoltság, jó megjelenéshatározottság, terhelhetőségAz éttermi felszolgálási tapasztalat természetesen előnyt jelent!

Jelentkezzen most a következőre:
Felszolgáló