Felszolgáló-Pultos

Hotel tokaj kft. - Borsod-Abauj Zemplen County
új ajánlat (01/07/2024)

munkaköri leírás

- A szálloda a la carte Winestone éttermében, bárjában, rendezvénytermében, teraszán való magas szintű felszolgálói munkavégzés - Az éttermi választék kifogástalan ismerete, ajánlása a vendégek részére - A rendelések színvonalas felszolgálása - Hozzájárulás a vendégelégedettséghez, vendégélményhez - Az esetleges vendég panaszok gyors, udvarias megoldása - Pénztárgép kezeléseJogtisztán bejelentett bérUtazási hozzájárulásFejlődési és karrier lehetőségStabil háttérrel rendelkező környezetHatározatlan idejű, hosszú távú, stabil munkahelyDinamikus, lelkes csapatVendég – és minőségközpontú gondolkodásKiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képességSegítőkész, kedves, empatikus személyiségDinamikus, udvarias munkavégzésJó problémamegoldó készségCsapatban történő munkavégzés szereteteMegbízhatóságSzakmai tapasztalat F&
B területenAngol nyelvismeret