Felszolgáló - Pultos

Rebák kft. - Budapest
új ajánlat (02/07/2024)

munkaköri leírás

Felszolgáló - pultos állás betanítással és akár szállás lehetőséggel.Főbb feladatok, munkák:
Budapest belvárosában felszolgáló - pultos munkatársat keres bisztrónk csapatába, akár betanítással.Befogadó, barátságos brigád várja jelentkezésed.Versenyképes fizetés, személyzeti étkezés.Rugalmas beosztás, bejelentett munka. Tömegközlekedéssel jól megközelíthető munkahely.Főállásra és mellékállásra is alkalmazunk.Amit kínálunk:
Amennyiben szükséges, betanítunk. Tudásszinthez kapcsolódó bérezés.Amit fontos tudnod:
Metrón kívül több busszal és villamossal is megközelíthető, így bárhonnan egyszerűen és gyorsan ideérsz.Üzletünk minden nap 11.00-01.00 között tart nyitva.Ez alatt az idő alatt az előre leegyeztetett beosztásod szerint számítunk a segítségedre vagy 11.00-01.00 óra között, vagy 17.00-01.00 óra között.Amire számíthatsz:
Borravaló,szervízdíj,személyzeti étkezés,igény esetén szállás biztosított.Vállaljuk a betanításod.Egy fiatalos és befogadó csapat tagja lehetsz.Stabil fizetésingyenes étkezés, kávé és védőital.Az álláshoz tartozó elvárások:
Gyakorlat és nyelvtudás előny, de nem feltétlenül szükséges, magyar vendégkörrel rendelkezünk.Téged keresünk, ha:
Ha már meglévő tapasztalatodat egy fiatalos csapatban szeretnéd kamatoztatni.Ha nem rendelkezel tapasztalattal és szeretnél valami újat tanulni. A vendéglátós végzettség előny, de nem feltétel.Nyelvtudás előny, de nem szükséges.