Fejlesztőmérnök

Becton dickinson hungary kft. - Környe
30+ napja (25/04/2024)

munkaköri leírás

Részt vesz a mérőberendezések kiválasztásában, beüzemelésében, validálásában, cseréjében és karbantartásában mérnökségi projektek esetében termék transzferek és új termékek bevezetéseMetrológiai berendezésekhez pl. Keyence, Lloyd, Mecmesin, Zwick tartozó mérési segédeszközök, befogók tervezése, rajz dokumentáció elkészítése, megrendeléshez szükséges beszállítói műszaki egyeztetésekben való részvétel, beérkezett eszközök méreteinek leellenőrzése és azok metrológiai berendezésében való teszteléseMetrológiai tesztekhez használt programok létrehozása, szerkesztése, és karbantartása, felmerülő hibák elhárítása termék transzferek és új termék bevezetések eseténÚj mérőeszközök helyének kialakításában való részvétel, együttműködve a társosztályokkalA metrológiai ellenőrzési tevékenységek során felmerülő folyamatos fejlesztés támogatása és összehangolásaMérnökségi projektek támogatása metrológiai mérések elvégzése, kivizsgálások dokumentálása, meghatározott intézkedések nyomon követése és dokumentálása, hatékonyságuk ellenőrzéseMetrológiai projektek vezetése, helyi projektvezetői feladatokÚj ellenőrzési technológiák, módszerek fejlesztésében való részvételMérésügyi jegyzőkönyvek készítéseAngol nyelven történő műszaki egyeztetések lebonyolítása a külföldi fejlesztési részleggelDöntésekhez kapcsolódó anyagok előkészítéseRugalmas munkaidő, home office lehetőség heti 2 alkalom, támogató környezetEgészségügyi szűrővizsgálatok, komplex, személyre szabható cafeteria juttatások, munkába járás támogatása, mobiltelefon, laptopDinamikusan fejlődő, stabil vállalat, hosszútávú karrierlehetőségVáltozatos feladatok, részvétel nemzetközi projektekbenFolyamatos fejlesztés:
részvételi lehetőség külső és belső tréningeken és konferenciákonFelsőfokú műszaki végzettség gépészmérnök/mechatronikai mérnök előnyt jelentAktív angol nyelvtudás szóban - és írásbanMinimum 2-3 év szakmai tapasztalat alkatrészek és eszközök mérésébenMérőműszerek használatában, programozásában, telepítésében, szerzett gyakorlatStatisztikai ismeretek ellenőrzési tervekről, mintavételről és eredmény kiértékelésről Minitab szoftver használat előnyKépesség munkautasítások, formanyomtatványok dokumentumok megírásáraMűszaki rajzokat geometria, dimenzió és tolerancia szempontjából történő értelmezése, a tervezendő eszköz követelmények meghatározására/módosításáraMérésügyi ellenőrzések műszaki szakértelmeSzámítógépes ismeretek, Excel, Word használataJó kapcsolatteremtési képesség fejlesztéssel, gyártással, minőségbiztosítássalJó problémamegoldó és analizáló képességKépesség gyorsan tanulni és alkalmazkodni új folyamatokhoz/környezethezMagasfokú proaktivitásAsszertív kommunikációTámogató, segítő hozzáállásElőnyt jelent:
Tömegtermelésben szerzett tapasztalatISO 13485 és/vagy GMP szabvány ismeretProjekt tapasztalatAutocad illetve Inventor softverek ismereteTapasztalat validálási / minősítési eljárásokban