Fejlesztőmérnök Gyártásfejlesztés

Medicontur orvostechnikai kft. - Zsámbék
új ajánlat (07/05/2024)

munkaköri leírás

Intraokuláris lencsék gyártásának támogatása és fejlesztéseÚj technológiák, koncepciótervek kidolgozása, az ehhez szükséges tesztek elvégzése, kiértékeléseAutomatizált rendszerek tervezése, megvalósítása, beüzemelésének támogatásaKapcsolattartás a beszállítókkalEgyüttműködés a termelési és minőségbiztosítási részlegekkelDinamikusan fejlődő nagyvállalat stabil háttérrel, családias hangulattalTeljesítményedet az alapbér mellett számos béren kívülijuttatássalismerjük el:
Cafetéria:
bruttó 624.000 Ft-os éves cafetéria keret felhasználható SZÉP kártyára, nyugdíjpénztárra, egészségpénztárra vagy Wáberer Medical magánegészségügyi szolgáltatásraBónusz:
teljesítményértékelésen alapuló évi egyszeri kifizetésCsaládi támogatás:
bölcsődei bruttó 300.000 Ft/év, óvodai bruttó 150.000 Ft/év valamintiskolakezdési támogatás 30.000 Ft/évMunkába járási támogatás:
üzemanyag-támogatás vagy 100% utazási bérlet-támogatás formájábanCéges telefon és laptopFogászati kedvezmények a Medicontur munkatársai számára prémium fogászati partnerünknélLátás támogatás:
2 évente támogatást vehetsz igénybe szemüvegkeret vagy kontaktlencse vásárlásakorNyelvtanulás:
térítésmentes angoltanulás telephelyeinken, több tudásszintenÉlet- és balesetbiztosítás:
melyet minden munkavállalónkra megkötünk az Allianz BiztosítónálAjánlói díj:
„Ajánlom a barátom” ajánlói programunk keretében a sikeres ajánlásokat ajánlói díjjal honoráljukAll You Can Move:
sportkártya kiváltási lehetőségHome office lehetőségTámogató, segítőkész csapat, családias hangulatGépészmérnöki vagy mechatronikai mérnök BSc vagy MSc végzettség2-3 éves szakmai tapasztalat gépépítés területénAutomatizált rendszerek tervezésében szerzett tapasztalatCAD szoftver ismerete preferáltan SolidWorksKözépszintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyarántMűszaki igényesség, gyakorlatorientált gondolkodásProaktivitás, önállóság, csapatszellemElektromos ismeretekPLC programozási ismeretekOrvosi eszközök fejlesztésében szerzett tapasztalatMéréstechnikai és méréselemzési ismeret