Fejlesztési Mérnök

Fővárosi csatornázási művek zrt. - Szombathely
új ajánlat (24/04/2024)

munkaköri leírás

FEJLESZTÉSI MÉRNÖK
Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek:
Csatornázással kapcsolatos tervek készítésének irányítása és véleményezése;
Csatornamű-fejlesztéssel kapcsolatos felvilágosítás, előzetes tájékoztatás kiadása;
Közcsatorna- tervekvéleményezése az üzemeltetői elvárások érvényesítésével;
Tervezői konzultációk, közműegyeztetések lefolytatása.
Számunkra az ideális jelölt:
Építőmérnöki diplomával;
Felhasználói szintűszámítógépes ismeretekkel rendelkezik;
Kreativitás, problémamegoldó gondolkodás;
Elemző és kommunikációs készség;
Rendszerszintű gondolkodás;
Mind csapatmunkára,mind önálló felelősségteljes munkavégzésre való képesség jellemzi.
A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent:
Hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalat (lehetőség szerint szolgáltató cégnél);
Angol és/vagy németnyelvismeret.
Amit kínálunk:
Önálló munkavégzés,
Hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál,
Jóléti juttatások.