Hardware Mérnök - Fejlesztés, Gyártástámogatás (Pályakezdők Jelentkezését Is Várjuk)

Impc personnel hungária kft. - Veszprém
új ajánlat (09/05/2024)

munkaköri leírás

Nemzetközi tulajdonosi hátterű megbízónk elektromos járművek hajtásrendszeréhez fejleszt és gyárt komponenseket. Célkitűzése innovatív hajtástechnikai megoldásokkal a jövő fenntartható és kibocsátásmentes mobilitásának megvalósítása. Számára keresünk elhivatott szakembert az alábbi pozícióba:
HARDWARE MÉRNÖK - FEJLESZTÉS, GYÁRTÁSTÁMOGATÁS (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)Feladatok
OBC és inverterek elektronikai fejlesztése, változtatások bevezetése, komponensek kvalifikálása
Komplex mérések végrehajtása
Termékek dokumentációinak a készítése
A belső és vevői követelmények, specifikációk ismerete
Gyártástámogatás
Sztenderdizációs szabályok követése
Riportálás az elvégzett feladatokról
Elvárások
Mérnöki diploma (villamos- / mechatronikai területen)
1-5 éves, autóiparban szerzett szakmai tapasztalat előny
Minimum középszintű, aktív angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
Széleskörű teljesítményelektronikai / mechanikai alapismeretek
Kiváló problémamegoldó képesség
Utazási hajlandóság szakmai továbbképzés céljából
Előnyt jelent
CAN és CAPL script ismeretek
Teljesítményelektronika ismeretek
Amit megbízónk nyújt
Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag (teljesítménybónusz, étkezési hozzájárulás,
Bejárási támogatás, iskolakezdési támogatás, kedvezményes szemüveg készítési lehetőség)
13. havi juttatás
Sport- és szabadidős tevékenységek támogatása
Tiszta, modern gyár és minőségi munkaeszközök
Fejlődési- és karrierlehetőség
Stabil és hosszútávú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál
A munkavégzés helyeVeszprém környéke
A jelentkezés módjaVárjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését:
HARDWARE MÉRNÖK - FEJLESZTÉS, GYÁRTÁSTÁMOGATÁS (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!), Veszprém környéke
Elérhetőségi adatokIMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó:
Kővágó Anna
Nyilvántartási szám:
20158-1/2009-5100-678