Facility Coordinator

Starjobs magyarország - Biatorbágy
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Multinacionális gépgyártó partnerünkhöz keresünk
Munkatársat
Az munkatárs feladata lesz a csarnok átalakításának menedzselése, majd az átalakítást követően annak gazdaságos és hatékony üzemeltetése
Partnerünk ipari kemencék és az azt támogató berendezések kutatás-fejlesztésére, tervezésére, gyártására szakosodott high-tech vállalkozás. Fő termékei közé tartoznak a különféle elektronikus kemencék, automatikus szállítószalagok, porkeverők, szárítók, szállítószalagok és egyéb feldolgozó berendezések, amelyeket széles körben használnak a porok hőkezelési folyamatának fő berendezéseként a lítium akkumulátor anód- és katódanyagainak gyártása során.
A cég jelenleg több mint 1000 embert foglalkoztat világszerte, és az elmúlt években új gyártóbázisokat hozott létre, köztük Biatorbágyon is.
Feladatok:
Csarnok átalakítási project menedzslése (ütemterv, budget, erőforrás meghatározás)
A csarnok átalakítását végző munkavállalók helyszíni irányítása és oktatása.
Az üzem teljeskörű üzemeltetési feladatainak ellátása
HVAC rendszer, szivattyúk, nagy- és kisfeszültségű alállomási és tűzvédelmi rendszer karbantartásának irányítása, felügyelete
Energiatakarékossági projektek vezetése
Víz- és villamosenergia-fogyasztási adatszolgáltatások biztosítása
Az üzemeltetéshez tartozó adminisztrációs rendszer kidolgozása
Elvárások:
Felsőfokú műszaki végzettség, preferáltan facility, építőipari, gépészeti vagy villamos területről
Üzemeltetési területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat
HVAC berendezések, villamossági, biztonságtechnikai és tűzvédelmi általános ismeretek
Közüzemi ismeretek
Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
Egyéb:
Munkavégzési hely:
Biatorbágy