Étteremvezető - Chef / Szakács Tapasztalattal

Unix autó kft. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

AZ UNIX Központi Irodaház éttermében, valamint a Logisztikai Központunkban a folyamatos magas minőségű, változatos és ízletes ételek biztosítása. A választékban megtalálhatóak a főételek, köretek, levesek mellett a házi sütemények, palacsinták, szendvicsek, kávék és egyéb finomságok is.Kedves, barátságos és színvonalas kiszolgálás a munkavállalók és a külsős vendégeink számára.Magas minőségű, változatos és ízletes ételek biztosítása.Receptúrák összeállítása, folyamatos frissítése.Az ízletes fogások mellett a családias légkör fenntartása is fontos szempont nálunk.Szükség esetén a szakács és a pultos kollégák munkájának segítése.Alapanyagok rendelése.Pultkép esztétikus és kreatív kialakítása.A 10 fős tapasztalt csapat koordinálása, támogatása munkáltatói jogkör gyakorlása mellett.Br. bér 800.000 Ft – 1.000.000 FtJól felszerelt, modern, magas minőséget képviselő, válogatott alapanyagokkal működtetett irodai étterem.Hétfőtől – péntekig tartó munkavégzés, állandó szabad hétvégével.Napi munkaidő:
fix 8 óra + 1 óra ebédidő.100%-ban bejelentett, versenyképes bérezés + céges telefon.Kényelmes, divatos munkaruha biztosítása.Fiatalos, klassz csapat.Hosszútávú, kiszámítható munkalehetőség.Vendégorientált hozzáállásÜzleties gondolkodásmódÉtteremvezetői-, és/vagy Chef pozícióban legalább 3 éves vezetői múltSzakács tapasztalatKiemelkedő értékesítői és esztétikai érzékJó szervezőkészség, megbízható és rugalmas személyiségSzakirányú végzettség Munkavégzés helye:
Budapest XIII. kerület