Junior Sous Chef / Műszakvezető Szakács

Déryné - Budapest
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Az expo chef az angol, amerikai hátterű nagy forgalmú high end a-la-carte éttermek egyik legfontosabb vezetői pozíciója, aki a "
Passon"
kívül állva irányítja a konyhai munkát a beérkező blokkok alapján és biztosítja a fogások minőségét, tálalását, hőfokát - szorosan együttműködve az étteremvezetővel. A munkát általában az Executive Chef vagy a Sous Chefek látják el, de közülük sem mindenki alkalmas erre a különleges képességet kívánó pozícióra.Általában elmondható, hogy az Expo Chef a konyha első vagy második legjobban megfizetett alkalmazottja és munkáját nagyon kevesek képesek utána csinálni.Expo Sous chefA szervizkonyha 8 fős csapatának dinamikus összehangolása és irányítása.Bérezés:
Nettó 40 000 Ft/műszak havi 700-800 000 Ft.Teljesértékű vezetői feladatok ellátása, gyors és higgadt, professzionális döntéshozatal a teljes konyhai csapat nevében.A mis-en alapos és az apró részletekre kiterjedő kóstolása és ellenőrzése szerviz előtt. A motivált, lendületes, pozitív munkamorál folyamatos fenntartása a szakács csapat és kitchen porterek között is.Vendégközpontú, szoros munkakapcsolat az étteremvezetővel a tökéletesnél is jobb vendégélmény érdekében.Klasszikus angolszász expo munka az összes rendelés hangos beolvasásával, a területek összehangolásával és az elkészült fogasok kifogástalan továbbításával a food runnerek felé.Az összes elkészült fogás egyenkénti ellenőrzése időzités, íz, hőfok, minőség és tálalás szempontjából.Prioritások és különleges feladatok, kihívások kezelése. az utolsó simítások személyes elvégzése az egészségügyi és biztonsági standardek maradéktalan betartatása.A konyhán dolgozó kollégák szükségszerű kisegítése, és vészhelyzetben bármelyik pálya átvételeA szerviz konyha, a főző területek, előkészítő és tálaló területek általános rendben és tisztán tartása a legmagasabb nemzetközi higiéniai normák szerint.Heti 4 - 5 munkanap, havi 200 órahavi 700-800 000 FtTeljesítmény alapú bérezésfizetett szabadságokszemélyzeti étkezésJogtiszta, szervizdíj alapú bérezés. A legfontosabb elvárás a kiemelkedő management és kommunikációs képesség, a vendég orientáltság és professzionális hozzáállás. Ezek mellett a konyhai folyamatok átlátása is elengedhetetlen a munkához.Releváns expeditor chef tapasztalat nagy tempójú munkakörnyezetbenLegalább 3 év nemzetközi tapasztalat hasonló pozícióban