Értékesítő

Káplár fatelep kft. - Pécs
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

A pécsi telephely kereskedelmi folyamatainak irányítása, napi operatív feladatok elvégzése, szem előtt tartva a csapatmunkát és a hatékony működéstA telephelyre érkező vásárlók gyors, szakszerű, pontos kiszolgálása a kollégákkal együttKapcsolattartása a beszállítókkal, kiemelt vevőkkelÁruszállítási ütemterv készítéseRaktáros és sofőr munkatársak munkaszervezéseKassza kezeléseRiportok készítése a tulajdonosok feléLeltárak előkészítése, lebonyolításaDinamikusan fejlődő, ambiciózus kereskedelmi vállalkozásként nagyra becsüljük a kollégáinkat, a mindennapi munkánk során igyekszünk megteremteni az egymást segítő, támogató közösséget. Folyamatosan törekszünk szakmai tudásunk fejlesztésére, megoldásfókuszú hozzáállással Vevőink magas szinten történő kiszolgálására. Határozott, de ugyanakkor nyitott személyiség vagyFelelősségteljesen gondolkodszNem riadsz vissza az adminisztrációtól, munkaszervezéstőlVevőorientált, ügyfélközpontú nézőpontod vanJellemzőid a pontosság, megbízhatóság, megoldásfókuszú szemléletTudsz csapatban és egyénileg is dolgozniVan Microsoft Office ismeretedMunkádra igényes vagyÉpítőanyag-kereskedelemben szerzett tapasztalatLáttál már valamilyen vállalatirányítási szoftvertPécs vagy Pécs környékén élsz

Jelentkezzen most a következőre:
Értékesítő