Értékesítő

Piramis építőház kft. - Göd
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A telephelyen forgalmazott építőanyagok, nyílászárók vagy burkolat-szaniterek helybeni értékesítése, a vevők kiszolgálásaÉrtékesítési volumen növelése keresztértékesítéssel;
Ajánlatok készítése, továbbítása a vevők felé, az ajánlatok utókövetése;
A megrendelésekkel kapcsolatos áralkuk eseti lebonyolítása;
A beérkező telefonos információkérések teljesítése, szakmai tanácsadás nyújtása a vevők felé;
Szállítólevelek és számlák kiállítása, ügyintézésre továbbítása;
Rendszeres beszámolók a vezető felé.Versenyképes jövedelmet, dolgozói vásárlási kedvezményt, határozatlan idejű munkaszerződést, utazási támogatást biztosítunk számodra;
Munkád során egy stabil hátterű, a piacon vezető szerepet betöltő, jónevű cég áll mögötted, ahol minőségi termékeket értékesíthetsz;
Szakértő, tapasztalt kollégák támogatnak majd mind a kereskedelem, beszerzés, szállítás, marketing terén;
Szakmai felkészülésedhezis teljes körű támogatást kapsz, majd rendszeres szakmai képzéseinken folyamatosan bővítheted tudásod;
Családias munkahelyi légkör, fiatal, dinamikus csapat, támogató vezetőség jellemez bennünket;
Min. 2-3 éves értékesítői tapasztalat áll mögötted építőanyag vagy burkolat-szaniter értékesítői tapasztalat előny;
Erős kereskedelmi szemlélettel rendelkezel;
Kitűnően és meggyőzően kommunikálsz szóban és írásban;
Ügyfélközpontú attitűddel, csapatszellemű hozzáállásoddal;
nyitott, udvarias és közvetlen személyiségeddel számíthatunk rád;
Önálló, eredményorientált munkavégzés jellemez, amelyben megújulásra való igényed és gyors adaptációs képességed segít;
Napi feladataidat rugalmasan, jó helyzetfelismeréssel látod el, amelyben fejlett problémamegoldó képességed is segít.Kiterjedt, széleskörű kapcsolatrendszered támogathat munkádban;
Ügyfélkapcsolati rendszerismerettel, gyakorlati tapasztalattal büszkélkedhetsz, vállalatirányítási rendszerismeret, Vectory illetve MiniCRM ismerete, MS Office használata, stb.

Jelentkezzen most a következőre:
Értékesítő