Értékesítő, Pénztáros

Adidas - kornferry - Polgár
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

Az üzletekben lévő pénztárak kezelése, valamint az összes fizetési és kasszazárási eljárás pontos végrehajtása, beleértve a termékek gondos kezelését is.Légy a márka nagykövete azáltal, hogy kapcsolódsz ügyfeleinkhez, foglalkozol veük és inspirálod őket az adidas értékeivel összhangban.Együttműködés a csapattal, az üzlet értékesítésének irányítása a csapattagokkal közösen, a kiváló ügyfélszolgálat biztosítása a kitűzött célok teljesítése érdekében.Elvégzed a vonatkozó képzéseket és hatékonyan alkalmazod azokat az üzletben azáltal, hogy vállalod a felelősséget és proaktív leszel a fejlődésedben.#WePowerPossibleVersenyképes kompenzáció és jutalmak bónuszok, ajánlási program stb..Ingyenes egyenruha szettek évente kétszer.Kedvezmény az Adidas termékekre online és az összes saját üzletben.AZ ALKALMAZOTTAK ÉRTÉKELIK BENNÜNK:
Támogató csapat, amely végigkísér téged a vállalatnál, és új kihívások teljesítésére inspirál.Karrier határok nélkül:
lehetőség van a növekedésre a kiskereskedelemben, az irodában és az elosztóközpontban is.Fejlődési lehetőségek:
a termék-, szolgáltatás-, folyamat- és személyes hatékonysági programokról tartott, ingyenes képzések.Modern környezet a legmagasabb kiskereskedelmi szabványokkal és a legjobb technológiákkal.A sokszínűség, a méltányosság és a befogadás kultúrájának felkarolása.Innovációk a sport új korszakának megteremtéséhez a természettel egyensúlyban.1+ hónap munkatapasztalat sport vagy divat jellegű kiskereskedelmi környezetben.Korábbi bizonyított tapasztalat a pénztári műveletek elvégzésében.Az áruházi KPI-k és eszközök ismerete és alkalmazása az értékesítés növelése érdekében.Hatékony ügyfélszolgálati és értékesítési készségek.A csapatjátékos és rugalmas hozzáállás, a tanulni vágyás és a kíváncsiság.Jó kommunikációs készség angol nyelven.