Bankfióki Tanácsadó - Szarvas

Erste bank hungary zrt. - Bekes County
30+ napja (14/05/2024)

munkaköri leírás

A magyarországi pénzügyi szektor egyik piacvezető, nemzetközi háttérrel rendelkező bankjánakfiókjában megismerni az értékesítési szakma rejtelmeit;
Egy stabil, innovatív, univerzális bank munkavállalójaként széles termékpalettával, kiemelkedő konstrukciójú termékekkel dolgozni;
Lakossági ügyfeleink számára jelzáloghitel termékeket értékesíteni, a beérkező jelzáloghitel kérelmeket feldolgozni;
Felmérni a lakossági ügyfeleink igényeit, majd megtalálni számukra a legmegfelelőbb, élethelyzethez igazodó pénzügyi lehetőségeket;
Pénz- és értékkezelési feladatok ellátására;
Saját ügyfélkör kialakítására személyes és telefonos megkereséseken keresztül;
Hozzájárulni ügyfeleink elégedettségéhez színvonalas, magas minőségű kiszolgálással;
Rendszeres továbbképzéseink és folyamatos szakmai támogatásunk segítségével kiváló szakemberré válni.Minden szakmai támogatást megadunk neked ahhoz, hogy az értékesítők kiválósága válhasson belőled:
nem csupán munkát adunk, hanem fejlődési- és karrierlehetőséget is!
Rotációs programunk és Tudás Akadémiánk által betekintést nyerhetsz a társterületek tevékenységébe, folyamataiba, így széleskörű rálátásod nyílhat a teljes banki működésre.
Kollégáink által alapított Erste Klubokkal támogatjuk a munkaidőn kívüli kikapcsolódást. Alapíts, csatlakozz, vár a bor-, gasztro-, jóga-, túra- valamint a motoros klub, és a többi!
Igazi Erste Közösséget építünk:
a nyári napsütésben az Erste Napon és az Erste Pubokon lehetőséged van szórakoztató programok keretében jobban megismerni kollégáidat és együtt kiereszteni a fáradt gőzt.
Aktív társadalmi felelősségvállalási programjainkon keresztül megtapasztalhatod a közösség erejét és átélheted a segítségnyújtás örömét.Igazi értékesítési vénával rendelkezel és kitartó vagy;
Nem félsz a pénzkezeléstől;
Kiváló emberismeretjellemez és könnyen teremtesz új kapcsolatokat;
rendelkezel jelzáloghitelezési tapasztalattal;
Kiválóan kommunikálsz, ugyanakkor képes vagy figyelmesen hallgatni;
Dinamikus és talpraesett személyiség vagy, akit szabálykövetés jellemez;
Képes vagy magas elvárások mellett is jól teljesíteni, a kihívások lelkesítenek;
Ösztönöz, ha jobb teljesítménnyel magasabb jövedelmet érhetsz el;
Ügyfél- és profitorientált vagy, a szakma legjobbjai közé akarsz tartozni;
Legalább középfokú szakirányú gazdasági, pénzügyi végzettséged van;
Értékesítési vagy ügyfélkezelési munkakörben szereztél már releváns szakmai tapasztalatot;
FORINT- ÉS VALUTA PÉNZTÁROSI VIZSGA ÉS / VAGY ÉRTÉKPAPÍR JOGI VIZSGA ELŐNYT JELENT.