Értékesítő Nemzetközi Területre

Heatventors kft. - Salgótarján
új ajánlat (03/05/2024)

munkaköri leírás

Értékesítő nemzetközi területre
Sikereidhez méltó bérezésre vágysz?
Szeretnél egy innovatív, fiatalos, nyerő csapat tagja lenni?
Környezetünk védelméért is szeretnél tenni valamit?
Ha a válaszod igen, akkor a legjobb helyen jársz. Ne keress tovább, jelentkezz hozzánk még ma
Értékesítő
Munkakörbe!
…azért jöjjön még néhány információ magunkról:

Kiváló minőségű innovatív energetikai megoldásokat biztosítunk partnereink számára.
Ezért is választották Európa legjobb innovációjának a HeatTank intelligens hőakkumulátort, aminek a fejlesztő és gyártó cége vagyunk.
Hűtési- és fűtési energiát használó ügyfeleinknek energiát spórolunk, hulladékhőt hasznosítunk és szállítunk. Partnereink száma dinamikusan emelkedik, és a termékeink iránt érdeklődők száma is folyamatosan nő. Ezért értékesítési csapatunk bővítéséhez új kollégákat keresünk.
Legalább három év munkatapasztalattal rendelkező értékesítők jelentkezését várjuk!
Miért jó nálunk dolgozni?
Hiszünk benned, fontos a véleményed, motiváló légkörben dolgozhatsz
Biztonságot nyújtunk, tapasztalati szintnek megfelelő fizetést:
alapbért + cégteljesítmény szerint bónuszt + egyéni jutalékot biztosítunk
Értékesítések utáni jutalék felsőkorlátok nélkül érhető el
Munkavégzésedhez laptopot és mobiltelefont adunk
és persze
Sok tudást és tapasztalatot osztunk meg Veled
Inspiráló, elfogadó és támogató csapatban és munkakörnyezetben dolgozhatsz
Folyamatos fejlődési lehetőségeket kínálunk
Vidám pillanatok várnak Rád
Részese lehetsz egy olyan csapatnak, akik hitvallása a fenntarthatóság, és folyamatosan a jövőért dolgoznak
Megtapasztalhatod a munkánk eredményét követő sikert, elégedettséget és elismerést
Mik lesznek a feladataid?
Lead generálás és előminősítés
Új, potenciális ügyfélkör beazonosítása, felkeresése
Műszaki felmérés és konzultáció
Üzletkötés lebonyolítása az ajánlatkészítéstől a szerződéskötésig
Ügyfelekkel való kapcsolattartás és kapcsolatépítés
Együttműködés szolgáltatókkal, viszonteladókkal
Ügyféllátogatások
Üzleti hajtóerők és stratégiák felfedezése, a HeatVentors termékek értéknövelő megoldásként való pozícionálásához
CRM rendszer vezetése
Heti riportok készítése
Mi szükséges ahhoz, hogy csapatunk tagja lehess?
Teljesítményorientált, pozitív személyiség
Legalább 3 évet dolgoztál már értékesítési területen
Külföldi országokban is van értékesítési tapasztalatod
Csapatjáték és ügyfélközpontú szemlélet
Kiváló kommunikációs képesség, határozott fellépés, dinamizmus
Proaktivitás, megfelelő képzést követően önálló munkavégzés
Rugalmasság és mobilitás, B kategóriás jogosítvány és autóvezetői gyakorlat
Kiváló angol kommunikáció szóban és írásban is
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office:
Word, Excel)
Előnyt jelent:
Műszaki végzettség
(Direkt)értékesítői tapasztalat
A német, francia, spanyol vagy bármely más nyelv tárgyalási szintű ismerete
Munkavégzés helye:
Budapest, XIII. kerület
Ha hirdetésünk alapján magadra ismertél a „Jelentkezem” gombra kattintva küldd el fényképes önéletrajzodat, fizetési igényed megjelölésével.