Értékesítési Tanácsadó

Petrányi-autó kft. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Új személygépjárművek értékesítése ügyfeleink részére, leendő ügyfeleink igényeinek felmérése, szakszerű tanácsadás ügyfeleink számára a gépjármű felszereltségével kapcsolatban, aktív kapcsolattartás meglévő ügyfeleinkkel, új értékesítési lehetőségek felkutatása, szerződéskötések és egyéb adminisztratív feladatok ellátása, rendezvényeken, kiállításokon történő részvétel. Versenyképes javadalmazás, stabil vállalati háttér, családias hangulat, humánus vezetőség, színvonalas munkakörnyezet, teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony, vállalati Lojalitás Program. Középfokú iskolai végzettség, min. 1-3 éves értékesítési területen szerzett tapasztalat, kiváló kommunikációs képesség, kimagasló ügyfélkezelés, felhasználói szintű MS Office ismeret, B kategóriás jogosítvány. Social media felületek kezelésében szerzett jártasság, társalgási szintű angol nyelvtudás, Felsőfokú iskola végzettség.