Mobil Értékesítési Tanácsadó - Vállalkozói - Szolnok

Otp bank nyrt. - Szolnok
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Mobil értékesítési tanácsadó - vállalkozói - Szolnok
Feladataid lesznek:
Kis- és középvállalati szegmensben ügyféltárgyalások szervezése, külső helyszínen történő lebonyolítása
A területen történő KKV akvizíció koordinálása
Az ügyfél igényeinek megfelelő üzleti megoldások kidolgozása, és a bank vállalati termékeinek értékesítése
A portfólió folyamatos bővítése és proaktív menedzselése
Az ügyfelek számára a közvetlen és magas színvonalú szakmai tanácsadás biztosítása
A központi és fiókhálózati ügyfélreferálások kezelése
Téged keresünk, ha:
Legalább középfokú végzettséget szereztél
Szakmailag ismered a vállalkozások működésének sajátosságait
Ügyfélközpontú gondolkodásmóddal rendelkezel
Kiemelkedő kapcsolatteremtési és tárgyalási készséged van
Értékesítési szemlélet és képesség
Nagyfokú önállóság és sikerorientáltság
Legalább 3 év vállalati finanszírozási vagy értékesítési területen szereztél már tapasztalatot
B kategóriás gépjárművezetői engedéllyel rendelkezel
Amit előnynek tartunk:
Felsőfokú szakirányú végzettség
Mikro, kis- és középvállalati ügyfélkezelési, finanszírozási tapasztalat, banki vállalati termékek ismerete
Pénzügyi és számviteli ismeretek
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Amit kínálunk:
Versenyképes alapbér és kiemelkedő teljesítmény-alapú jutalék
Alkalmazotti jogviszony
Cafeteria
Céges személygépjármű, laptop, telefon
Rugalmas munkaidő
Belépést követő orientációs program, majd folyamatos szakmai és értékesítési-módszertani képzések
Munkavégzés helye:

Jász-Nagykun-Szolnok vármegye területén.