Értékesítési Tanácsadó

Greensys electric kft. - Budapest
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Új és meglévő üzleti valamint lakossági ügyfelekkel történőnapi szintű telefonos kapcsolat felvétel és tárgyalások lebonyolítása országos szintenÜgyfelek igényeire szabott árajánlat készítése napelemes rendszerreTárgyalásokra való felkészülésA munkavégzéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátásaStabil, magyar tulajdonú vállalati háttér egy dinamikusan fejlődő, innovatív piaci szegmensbenHosszú távú, kimagasló jövedelem reálisan elérhető 1. 000.000,- Ft feletti havi jövedelemJó hangulatú csapatÉrtékesítést támogató eszközökElőrelépési lehetőségekEgyedülálló képzési rendszer, amely által a szakmához és a sikerhez szükséges minden tudást megadunkTéged keresünk, ha több akarsz lenni az átlagnál, de tisztában vagy vele, hogy az igazi sikerhez kitartó munka szükséges, Önállóan és eredményorientáltan végzed a munkádat, Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képességekkel, ügyfélközpontú gondolkozásmóddal rendelkezel, Te is a csapatban látod az igazi erőt, Ügyféltárgyalásaidat asszertív kommunikációval viszed sikerre. Vállalkozói szerződéses jogviszonyban tudunk Veled együttműködni. Napelemes rendszerek értékesítésében szerzett tapasztalatNapelemes rendszerek iránti érdeklődésIgény a folyamatos fejlődésre