Értékesítési Munkatárs

Hagleitner hygiene magyarország kft. - Komárom-Esztergom Megye
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Higiéniai tanácsadóként egy meghatározott területen:
Új ügyfelek szerzéseMeglévő partnerkapcsolatok fejlesztése, bővítéseHozzáértő tanácsadás ügyfeleink számáraVevői és piaci potenciál elemzéseSzoros együttműködés az értékesítési irodával és az értékesítési vezetőséggelA sikeres Hagleitner márka erősítése az Ön területénKihívásokkal teli munka, érdekes továbbképzési és karrierlehetőség egy gazdaságilag egészséges helyi vállalatnál, melyet stabil növekedés, valamint egy minőségi márka ismertsége és minősége jellemez.Megszólítjuk a tapasztalt értékesítési szakembereket, de lehetőséget adunk a motivált pályaváltóknak is.Alap- és továbbképzésCoachingCéges telefonCéges laptopRugalmas munkaidőMunkavállalói rendezvényekMunkavállalói kedvezményekStabil munkahely Ideális, ha a fent megnevezett városok/területek egyikében lakik. Higiéniai tanácsadónk alkalmazotti munkaviszonyban a saját autójával dolgozik, melynek felmerülő költségét havi fix összegig megtérítjük. A bérezési rendszerünkben a pozíció fix bérből, jutalékból és költségtérítésből áll.Szenvedély az értékesítés iránt, eredményorientáltság Kereskedelmi tapasztalat előnyt jelentTárgyalókészség, problémamegoldó képességKommunikatív személyiségKereskedelmi gondolkodásDinamikus, motivált, képes csapattal együttműködni