Értékesítési/Kereskedelmi Asszisztens

Home impex kft. - Dunakeszi Járás
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Vevői érdeklődések nyomon követése:
Telefonos és e-mailes kommunikáció a beérkezett megkeresések nyomon követéséreaz érdeklődők részletes és megfelelő informálása a termékeinkrőlaz egyes megkeresések státuszának rögzítése elektronikus platformonrendelések felvétele és vállalatirányítási rendszerben való rögzítéseSales back office feladatok:
A területen dolgozó kollégák által letárgyalt szerződések, egyedi partner megállapodások dokumentációjának elkészítéseárajánlatok összeállításaaz értékesítést támogató egyéb adminisztráció elvégzéseKapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel és belső osztályokkal raktár, logisztika, beszerzés, pénzügy, marketingEgyéni szakmai fejlődés támogatásaHosszú távú munkalehetőségVersenyképes fizetésModern munkakörnyezetCsaládias hangulat, fiatalos, közvetlen kollégákCégünk által nyújtott stabil, támogató háttérKorlátlan kávéfogyasztásBiztosítjuk számodra a munkavégzéshez szükséges eszközöket:
a laptopot és a mobiltelefontMinimum középfokú végzettségFolyékony angol nyelvtudás szóban és írásban.Felhasználói szintű MS Office ismeret – elsősorban Excel magabiztos használat.Megbízhatóság, precizitás, pontosság, rugalmasság.Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyEgyéb nyelvek ismerete