Értékesítés Támogató Mérnök

&34; eszter&34; kft. - Győr-Moson-Sopron Megye
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Az Eszter Kft. az egyedi gépgyártás területén kínál teljes körű szolgáltatást az egyszerű kézi összeszerelést segítő készülékek, a félautomata-automata gyártósorok, robotsorok kivitelezésében. A vevők egyedi igényei alapján a koncepció kidolgozásától a tervezésen, alkatrészgyártáson, szerelésen át a gép üzemkész átadásáig.Bővülő csapatunkba keresünk új Értékesítés támogató mérnök Kollégát:
Feladatok:
Műszaki megoldások, koncepciók kidolgozása a vevői igények alapjánSzoros együttműködés a tervezőmérnök csapattal a műszaki tervek kidolgozásábanKöltségvetések, árajánlatok előkészítése és a hozzá szükséges műszaki dokumentációk feldolgozásaAktív közreműködés műszaki/technológiai megoldások kidolgozásábanKapcsolattartás a vevőkkelHelyszíni felmérések lebonyolítása, dokumentálása, értékelése és a helyszíni bejárásokon való részvételFelsőfokú műszaki végzettség Gépészmérnök, Villamosmérnök, Műszaki managerGépgyártásban szerzett több éves 2+ tapasztalatMűszaki problémamegoldó képességPrecizitás, önállóság és megbízható személyiségMS office felhasználói szintű ismeretEgyedi gépgyártásban, automatizálásban szerzett több éves 3+ tapasztalat