Erp Programozó

Trenkwalder kft - Kecskemét
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Meglévő programok javítása, bővítése,
Hibakeresés támogatása,
Eseti problémák megoldása (adatbetöltés, listázás),
Új programok írása (lekérdezések, riportok, adatbevitelt támogató eszközök stb.)
Elvárások / Requirements
Több éves szakmai tapasztalat, hasonló területen,
Német vagy angol nyelvismeret,
Képes vagy gyorsan megismerni az összetett ERP- struktúrát,
Gyakorlati tapasztalat a vállalati erőforrás-tervezés (ERP) rendszerekkel kapcsolatban,
Általános programozási ismeretek (JAVA-ismeret előnyt jelent),
Linux/Unix operációs rendszerek ismerete, bash szkriptek írásának ismerete,
ERP programozási ismeretek, lehetőleg ABAS és/vagy SAP programozásban való jártasság,
Pontosság és precizitás jellemez,
Innovatív gondolkodásmód jellemez,
Jól kommunikálsz és a problémákat kihívásnak tekinted.
Pozíció betöltéséhez előnyt jelent:

SAP ismeret.
Amit nyújtunk / Benefits
Kiemelkedő bérezés és jutattási csomag (13. havi juttatás, havi jelenléti bónusz),
Kihívásokkal teli felelősségteljes munkakör,
Támogató légkörben,
Fejlődési lehetőség,
Képzéseken való részvétel lehetősége.