Erp Programozó

Trenkwalder - Kecskemét
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

ERP Programozó
Leírás
Kecskeméti, multinacionális gyártó partnerünk megbízásából keresünk munkatársat, ERP Programozó pozícióba.
Feladatok
Meglévő programok javítása, bővítése,
Hibakeresés támogatása,
Eseti problémák megoldása (adatbetöltés, listázás),
Új programok írása (lekérdezések, riportok, adatbevitelt támogató eszközök stb.)
Elvárások
Több éves szakmai tapasztalat, hasonló területen,
Német vagy angol nyelvismeret,
Képes vagy gyorsan megismerni az összetett ERP- struktúrát,
Gyakorlati tapasztalat a vállalati erőforrás-tervezés (ERP) rendszerekkel kapcsolatban,
Általános programozási ismeretek (JAVA-ismeret előnyt jelent),
Linux/Unix operációs rendszerek ismerete, bash szkriptek írásának ismerete,
ERP programozási ismeretek, lehetőleg ABAS és/vagy SAP programozásban való jártasság,
Pontosság és precizitás jellemez,
Innovatív gondolkodásmód jellemez,
Jól kommunikálsz és a problémákat kihívásnak tekinted.
Pozíció betöltéséhez előnyt jelent:
SAP ismeret.
Amit kínálunk
Kiemelkedő bérezés és jutattási csomag (13. havi juttatás, havi jelenléti bónusz),
Kihívásokkal teli felelősségteljes munkakör,
Támogató légkörben,
Fejlődési lehetőség,
Képzéseken való részvétel lehetősége.
Munkavégzés helye
Kecskemét