Építőipari Projektmenedzser

Námor-ép kft. - Nyíregyháza
új ajánlat (01/05/2024)

munkaköri leírás

Főbb feladatok, munkák:
Alvállalkozói, beszállítói árajánlatok bekérése, szakmai ellenőrzése, kiértékelése
Operatív munka irányítása a megrendelő, a kivitelező és az alvállalkozók között - építési területen és irodában egyaránt.
Építőipari kivitelezések lebonyolítása, helyszíni ellenőrzése
Együttműködés az építkezés vezetőivel, és az egyéb szakági vezetőkkel
A munkaterületre kirendelt erőforrások és anyagok hatékony előkészítése, működtetése, felhasználásának ellenőrzése
Kapcsolattartás a megrendelőkkel, a megrendelő képviselőjével és a műszaki ellenőrökkel
A műszaki, minőségi és munkabiztonsági előírások betartása, betartatása
Folyamatos, rendszeres tájékoztatás és információnyújtás a vezetőség felé
Vállalkozási és egyéb szerződések, megrendelések összeállítása
Kivitelezési munkák műszaki szempontú dokumentáció összeállítása, folyamatos követése és nyilvántartása
Hatósági, szakhatósági ügyintézés, E-napló vezetése
Az álláshoz tartozó elvárások:
Építési területen szerzett tapasztalat
Szakirányú végzettség
Erős felhasználói szintű MS Office ismeretek,
B kategóriás Jogosítvány
Pontosság, precizitás, elhivatottság
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Szakirányú engedélyek (FMV)